ŠLECHTITELSKÝ CHOV PRASAT
Šlechtitelský chov prasat


Bílé ušlechtité

Nabízení kanečci pochází z ŠCH Jakubovický Dvůr. V roce 2013 dosáhl chov těchto průměrných parametrů: 748 g přírůstek; 0,82 mm výška sádla; 62,9% LM měřeno Sonomarkem 100M 13,6 všech selat; 12,8 živě narozených selat na vrh.
Bílé ušlechtité

Landrase

Nabízení kanečci pochází z ŠCH Jakubovický Dvůr. V roce 2013 dosáhl chov těchto průměrných parametrů: 739 g přírůstek; 0,73 mm výška sádla; 63,1 % LM měřeno Sonomarkem 100M 13,7 všech selat; 12,6 živě narozených selat na vrh.
Landrase

Bílé otcovské

Nabízení kanečci pochází ŠCH Jakubovický Dvůr. V roce 2013 dosáhl chovy těchto průměrných parametrů: 715 g přírůstek; 0,62 mm výška sádla; 64,2 % LM měřeno Sonomarkem 100M V nabídce jsou i kříženci s Pn (SL 48)
Bílé otcovské

Kantor

Označení pro kombinaci křížení D x Pn (SL 38) . V nabídce jsou inseminační dávky kanců pro užitkové křížení. Potomci dosahují ve výkrmu výborného přírůstku, rozpětí libové svaloviny dosažené při zpeněžení FOM 56 – 58,5 % ( v závislosti na výživě a pohlaví jatečných prasat).
Kantor

Duroc

Nabízení kanečci pochází z ŠCH Jakubovický Dvůr V roce 2013 dosáhl chovy těchto průměrných parametrů: 713 g přírůstek; 0,65 mm výška sádla; 64,6 % LM měřeno Sonomarkem 100M V nabídce jsou i kříženci s Pn (SL 38)
Duroc

Nabízíme:

  • Linie F1 cz - prasničky klasického křížení BUxL, nebo LxBU. Tyto prasničky vynikají výbornou plodností a vysokou produkcí mléka, jsou dlouhověké a konstitučně odolné. Prasničky nabízíme ve věku 6 – 7 měsíců po dohodě i mladší s maximální vstřícností vyhovět požadavkům našich zákazníků při řešení jejich zdravotního stavu a reprodukce.

  • Plemenné prasničky bílé ušlechtilé, landrase s testy vlastní užitkovosti zájemcům o rozmnožovací skupiny prasnic.

  • Plemenné kance bílé ušlechtilé, landrase, duroc, bíle otcovské a kance pro užitkové křížení na pravidelných nákupních trzích, nebo na individuální objednávku nebo na nákupních trzích.

  • Konzulentská činnost v oblasti chovu a výživy prasat.

Věříme, že naše nabídka může být pro Vás zajímavá a v případě, že budete potřebovat další informace, např. o množství, termínech dodání, cenách a další, obraťte se prosím na pracovníky uvedené v kontaktech společnosti.


Seznam kanců na ISK


 
© Created by Soft-Evolution.cz
Email: info@jhyb.cz